Průběh procedůry

Pobyt v solné jeskyni je originální, účinnou a čistě přírodní metodou posilování zdraví zvanou haloterapie (od řeckého „Halos“ = sůl). Procedura trvá 45 minut a začíná v každou celou hodinu. Dostavte se prosím nejpozději 5-10 minut před začátkem procedury. Případné čekání si zpříjemníte v útulném prostředí naší recepce. Před začátkem procedury si odložíte své osobní věci do uzamykatelných skříněk. Proceduru absolvujete oblečení ( doporučujeme volnější oděv ), s návleky na obuv popřípadě je možno vzít si vlastní přezůvky.

Z hygienickych důvodu není možný pobyt v prostoru jeskyně bez obuvi.  

V jeskyni je nastavena teplota na 20-22 °C. V případě, že by vám bylo chladno, máte k dispozici deku. Mikroklima v solné jeskyni je nasyceno ionty, minerály a spolu s odpovídající vlhkostí vznikající přirozeným odpařováním, působí samozřejmě i přes oděv. Procedura jako taková probíhá na velmi pohodlných, polohovatelných relaxačních lehátkách.

MLŽNÉ PONDĚLÍ

Každé pondělí nabízíme našim klientům návštěvu solné jeskyně se zvýšenou až sedminásobnou koncentrací koncentrací soli z mrtvého moře ve vzduchu (solná mlha). Jedná se o vdechování solné mlhy vytvořené speciálním zařízení, které dávkuje sůl z Mrtvého moře miniaturními částečkami o velikosti 0,5 -5 mikronů.

Pomocí malé velikosti částic, mlha proniká rovnoměrně nejmenším rozvětvením plic na vnější vrstvu pokožky.

DÁLE PRO VÁS MÁME K DISPOZICI

  • dětský koutek – obsahující sůl z Mrtvého moře a hlavně spoustu hraček pro zabavení dětí,
  • velká databáze českých audiopohádek,
  • prostorem solné jeskyně se během procedury rozléhá relaxační hudba, která vám pomáhá odloučit se od každodenních starostí a díky uvolňujícím se záporným iontům, zažít pocit pohody a štěstí