Solná a rýmovníková mlha

O co jde?

Našim klientům nabízíme návštěvu solné jeskyně se zvýšenou až sedminásobnou koncentrací soli z mrtvého moře, nebo speciální mlhou z roztoku rýmovníku v mikroklimatu jeskyně.

Solná mlha

V prostoru jeskyně doslova vznikne solná mlha, která ještě více umocňuje blahodárné účinky samotné jeskyně. Jedná se o inhalování solné mlhy vytvořené speciálním zařízení, které dávkuje sůl z rostoku soli z Mrtvého moře miniaturními částečkami o velikosti 0,5 -5 mikronů. Inhalací těchto mikročásteček soli posilujeme blahodárné účinky unikátního léčebného prostoru solné jeskyně. Který již sám příznivě ovlivňuje široké spektrum zdravotních problémů.

Mlha z rýmovníku

Pokud vás trápí nachlazení, bolesti v krku, ucpaný nos nebo zánět vedlejších nosních dutin využijte jedinečnou nabídku mlhy z „kouzelné“ rostliny, kterou známe jako rýmovník. Do prostoru jeskyně vháníme hustou suchou mlhu, kterou mícháme z odvaru této všestranné bylinky. Rýmovník je mnohostranná kytička, která pomáhá astmatikům, při vysokém tlaku, cholesterolu a srdečních potížích. Dokonce odstraňuje ledvinové a žlučové kameny. Více zde.

Mlha z VINCENTKY

Staletím prověřená luhačovická minerální voda Vincentka je výborným pomocníkem proti množství neduhů. Doporučuje se nejen při při onemocněních dýchacích cest, hlasivek, při chorobách látkové výměny, vředové choroby žaludku, dvanácterníku a jejich pooperačních stavech, při vleklém zduření jater, diabetu mellitus, chronické pankreatitidě. Nyní si můžete svůj pobyt v jeskyni obohatit právě o mlhu vyrobenenou z této minerální vody. Více zde.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA - MLŽNÉ PONDĚLÍ

Přijdtě na procedůru v pondělí a za solnou mlhu nic nepřiplácíte! Vstupné zůstává stejné jako při klasických návštěvách.