Vánoční inspirace

Hledáte inspiraci pro obdarování vašich blízkých? Přijďte se nechat inspirovat do Solné jeskyně Morie v Holešově.

Darujte jedinečný relax v kouzelném prostředí solné jeskyně vystavěné ze soli z  pohoří Himálaj

Připraveny pro Vás máme výhodné dárkové 6 i 12 vstupové permanentky, speciální dárkovou rodinou permanentku i jednovstupové dárkové vstupy. 

Všechny dárkové poukazy jsou pro vás připraveny na recepci jeskyně a není třeba si je dopředu objednávat. Na požádání vám je i dárkově zabalíme. 

Provoňte svým blízkým jejich svět

Jedinečné „pocitové“ vůně značky Brigdewater candle company provoní každý kout vašeho domova, auta, nebo šatníku neotřelou a jedinečnou vůní. Například otevřenými tóny mandarinky, bergamotu a limetky s mechem, anýzu a pelargónie. Síla těchto a dalších přísad se ukrývají ve všech více než 20 druzích vonných sáčků z našeho sortimentu.

Hledáte něco hřejivého? Vyberte si z dlouho hořících vonných svíček. Ať už hledáte sladkou a oříškovo-čokoládovou vůni, která připomíná domácí cukrovinky. Nebo přírodní vůně zralých broskví a exotického ovoce s tóny čerstvých pomerančů.

Vyberte si ze široké nabídky „vonných kouzel“.

Darujte blízkým pořádný kus historie a přineste jim domů kousek hor

Solné lampy působí blahodárně na lidský organismus a pomáhají navodit příjemnou atmosféru u Vás doma. jejich tlumené příjemné světlo a přírodní barevné tóny pomáhají zklidnit při psychických potížích a působí proti nespavosti.

Nabízíme přírodní i broušené lapmy od 1 až do 40 kg. 

Darujte exkluzivní péči

Představujeme luxusní kosmetické produkty holanské značky Rituals, které jsou inspirovány starodávnými rituály a obsahují přírodní vůně, které byly vytvořené nejlepšími parfuméry světa. Okouzlete dokonalou jemností, účinností, vůní i samotným zpracováním. 

Připraveny jsou pro vás dárkové sady i jednotlivé produkty.